رویدادها

بیستمین نمایشگاه صنعت برق ایران (IEE2020)

نمایشگاه صنعت برق ایران

نمایشگاه صنعت برق ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه كه سالانه با حضور جمع كثیری از شركت‌های توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت برق برپا می‌گردد فرصت بسیار مغتنمی است تا شركت‌های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست‌اندركاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت‌ها و نوآوری‌های آتی خود را هدایت نمایند.

نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران یکی از بزرگترین رویداد صنعتی و تجاری حوزه صنعت برق در ایران است که سالانه با حضور بسیاری از شرکت‌های بومی و خارجی در این حوزه برگزار می‌گردد. این رخداد فرصت بسیار خوبی برای شرکت‌های مرتبط است تا علاوه بر به نمایش گذاشتن آخرین محصولات و نتایج خود برای عموم و متخصصان این صنعت، از جدیدترین نیازهای بازار آگاه شوند و اهداف شرکت خود را تعیین کرده و برنامه‌ریزی‌های آینده را انجام دهند.

بیستمین دوره

بیستمین دوره نمایشگاه صنعت برق ایران از ۲۳ تا ۲۶ دی ماه برگزار گردید. صندوق نوآوری و شکوفایی نیز طبق دوره‌های گذشته به منظور حمایت از شرکت‌های دانش بنیان پاویون برپا کرد که ۱۸ شرکت دانش بنیان از جمله شرکت دانش‌بنیان مهندسی مهدا در آن حضور داشتند.

نمایشگاه صنعت برق

 

محصول اصلی ارائه شده در نمایشگاه

محصول اصلی شرکت مهندسی مهدا برای ارائه در این رویداد، دستگاه آنالایزر توان ۳ فاز (MA-PA3) بود که مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت.

تحلیل‌گر توان (پاورآنالایزر) MA-PA3 ابزاری قدرتمند جهت بررسی و تحلیل پارامترهای مرتبط با ولتاژ، جریان، کیفیت توان و انرژی در سیستم‌های قدرت سه فاز و تک فاز است. این سامانه به منظور داده‌برداری از سیگنال‌های آنالوگ ولتاژ تا محدوده ۶۰۰ ولت و جریان تا محدوده ۲۰۰۰ آمپر از طریق آداپتورهای کلمپی طراحی و ساخته شده است.

داده‌های نمونه‌برداری‌شده توسط این دستگاه با سرعت نمونه‌برداری ۱۹۲ نمونه در سیکل، به صورت همزمان از تمامی کانال‌های ورودی دریافت شده و درلحظه مورد تحلیل قرار می‌گیرند تا پارامترهای مرتبط با کیفیت ولتاژ، جریان، توان و انرژی بدست آیند. این پارامترها عبارتند از دامنه، فاز و مقدار موثر ورودی‌های ولتاژی و جریانی، توان اکتیو و راکتیو، فرکانس، THD، هارمونیک‌ها تا مرتبه ۵۰ و انرژی که به صورت آنلاین قابل مشاهده و ذخیره‌سازی می‌باشند. داده‌های دریافت شده را می‌توان از طریق واسط Ethernet روی نرم‌افزار mPAS مشاهده و ثبت کرد.

 

بازدید دکتر علی وحدت

در این رخداد، رییس صندوق نوآوری و شکوفایی جناب دکتر علی وحدت در جریان بازدید از پاویون صندوق نوآوری و شکوفایی از پیشخوان شرکت مهندسی مهدا بازدید کردند.

دکتر علی وحدت

 

مصاحبه با صندوق نوآوری و شکوفایی

در خلال برگزاری بیستمین دوره نمایشگاه صنعت برق ایران، گزارشی از برترین شرکت‌های دانش‌بنیان حاضر در پاویون صندوق نوآوری و شکوفایی گرفته شده و از طریق لایو اینستاگرام صندوق نوآوری و شکوفایی پخش شد. مدیر‌عامل شرکت مهندسی مهدا، «مهندس سید مهدی حسینی» نیز در این مصاحبه حضور داشته و توضیحات مرتبط را بیان کردند.

صندوق نوآوری و شکوفایی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *