رویدادها

بیستمین نمایشگاه صنعت برق ایران

نمایشگاه صنعت برق ایران

نمايشگاه صنعت برق ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت برق برپا مي گردد فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند.

نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران به عنوان بزرگترین رویداد صنعتی و تجاری حوزه صنعت برق در ایران است که سالانه با حضور بسیاری از شرکتها بومی و خارجی در این حوزه برگزار میگردد. این رخداد فرصت بسیار خوبی برای شرکتهای مرتبط هست تا علاوه بر اینکه آخرین محصولات و نتایج خود را برای عموم و متخصصان این صنعت به نمایش میگزارند، از جدیدترین نیاز های بازار نیز آگاه شوند و با توجه به آن جهت و سمت و سو شرکت خود را تعیین کنند و  برنامه ریزی های آینده را انجام دهند.

بیستمین دوره

بیستمین دوره نمایشگاه صنعت برق ایران از 23 تا 26 دی ماه برگزار گردید. صندوق نوآوری و شکوفایی نیز طبق دورهای گذشته به منظور حمایت از شرکت های دانش بنیان پاویون برپا کرد که 18 شرکت دانش بنیان از جمله شرکت دانش بنیان مهندسی مهدا در آن حضور داشتند.

نمایشگاه صنعت برق

 

محصول اصلی ارائه شده در نمایشگاه

محصول اصلی شرکت مهندسی مهدا برای ارائه در این رویداد، دستگاه آنالایزر توان 3 فاز (MA-PA3) بود که مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفت.

تحلیل‌گر توان (پاورآنالایزر) MA-PA3 ابزاری قدرتمند جهت بررسی و تحلیل پارامترهای مرتبط با ولتاژ، جریان، کیفیت توان و انرژی در سیستم‌های قدرت سه فاز و تک فاز است. این سامانه به منظور داده‌برداری از سیگنال‌های آنالوگ ولتاژ تا محدوده ۶۰۰ ولت و جریان تا محدوده ۲۰۰۰ آمپر از طریق آداپتورهای کلمپی طراحی و ساخته شده است. داده‌های نمونه‌برداری‌شده توسط این دستگاه با سرعت نمونه‌برداری ۱۹۲ نمونه در سیکل، به صورت همزمان از تمامی کانال‌های ورودی دریافت شده و درلحظه مورد تحلیل قرار می‌گیرند تا پارامترهای مرتبط با کیفیت ولتاژ، جریان، توان و انرژی بدست آیند. این پارامترها عبارتند از دامنه، فاز و مقدار موثر ورودی‌های ولتاژی و جریانی، توان اکتیو و راکتیو، فرکانس، THD، هارمونیک‌ها تا مرتبه ۵۰ و انرژی که به طور آنلاین قابل مشاهده و ذخیره‌سازی می‌باشند. می توان از طریق واسط Ethernet داده‌های دریافت شده را روی نرم‌افزار mPAS مشاهده و ثبت کرد.

 

بازدید دکتر علی وحدت

در این رخداد، رییس صندوق نوآوری و شکوفایی جناب دکتر علی وحدت در جریان بازدید از پاویون صندوق نوآوری و شکوفایی از پیشخوان شرکت مهندسی مهدا بازدید کردند.

دکتر علی وحدت

 

مصاحبه با صندوق نوآوری و شکوفایی

در خلال برگزاری بیستمین دوره نمایشگاه صنعت برق ایران، گزارشی از برترین شرکت های دانش بنیان حاضر در پاویون صندوق نوآوری و شکوفایی توسط گرفته شده و از لایو اینستاگرام صندوق نوآوری و شکوفایی پخش شد. مدیر عامل شرکت مهندسی مهدا سید مهدی حسینی نیز در این مصاحبه حضور داشته و توضیحات مرتبط را بیان کردند.

صندوق نوآوری و شکوفایی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *