قوانین و مقررات ارسال تیکت پشتیبانی:

کاربرگرامی، لطفا قبل از ارسال تیکت نکات زیر را با دقت مطالعه بفرمایید. این نکات به جهت رسیدگی سریع‌تر به سوالات شما می‌باشد.

  1. ارسال تیکت بدون درج عنوان و توضیح کافی و شفاف، بدون پاسخ بسته می‌شود. در ارسال تیکت از عناوین مناسب و توضیحات کافی استفاده بفرمایید. از طرح عنوان های کلی مانند سوال، مشکل، کمک، سلام و ... خودداری نمایید.
  2. بخش پشتیبانی تیکت‌ها به صورت آفلاین بوده و در وقت اداری انجام می‌شود. در نتیجه، رسیدگی به تک‌تک تیکت‌ها نیازمند زمان است. لطفا پس از ارسال تیکت منتظر پاسخ تیم پشتیبانی باشید و از ارسال چند تیکت پشت هم و تماس با شرکت اجتناب بفرمایید تا در روند رسیدگی به تیکت‌ها خللی ایجاد نگردد و پاسخ‌دهی در سریعترین زمان ممکن انجام گردد. لطفا با شکیبایی خود ما را در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.
  3. پاسخ کارشناسان هم از طریق ایمیل و هم در صفحه ارسال درخواست قابل مشاهده می‌باشد.
  4. پس از ارسال درخواست و دریافت پاسخ در صورتی که مایل به ارسال پاسخ مجدد هستید از ارسال تیکت جدید خودداری نموده و در همان محاوره درخواست خود را ارائه دهید.
  5. در صورتی که مشکل مطرح شده شما رفع شد، لطفا تیکت را ببندید و برای سوالات جدید خود حتما تیکت جدید باز بفرمایید. ارسال مجدد در تیکت قبلی بدون پاسخ باقی می‌ماند و رسیدگی نمی‌گردد.
  6. در صورتی که مسئله شما حل شد لطفا از ارسال پیام های تشکر خودداری بفرمایید و تنها تیکت مربوطه را ببندید.
  7. در نظر داشته باشید بخش پشتیبانی در جریان مشکل و موقعیت شما نیست و شما می بایست مشکل و یا موقعیت خود را به صورت کامل و واضح مطرح نمایید. در صورت لزوم با ارسال تصویر و ... مشکل خود را شفاف نمایید.
  8. توجه داشته باشید ارسال تیکت همانند یک نامه رسمی می‌باشد، بنابراین از ادبیات مناسب استفاده و از بکاربردن تعداد غیر معمول علامت سوال (؟؟؟) و یا (!!!!)، الفاظ عامیانه، تهدید، توهین، شوخی و ... خودداری نمایید چرا که متن شما را از حالت رسمی خارج و تاثیر منفی در پی خواهد داشت.
  9. متن درخواست الزاما می بایست با حروف و زبان فارسی باشد، استفاده از حروف انگلیسی برای زبان فارسی (فینگلیش) قابل قبول نمی باشد و درخواست شما فاقد اعتبار می گردد.
  10. بخش پشتیبانی برای رفع مشکلات مرتبط با محصولات این شرکت می‌باشد. برای رسیدگی به سوالات و درخواست‌های دیگر خود، از ایمیل رسمی شرکت مهندسی مهدا (info@mahdasystem.com) استفاده کنید.

در صورتی که تیکت شما در وضعیت «بسته شده» است یعنی نیاز به ادامه گفتگو نیست و یا شما موارد فوق را رعایت ننموده اید.

جهت ثبت هر گونه نظر یا انتقادی نسب به شرکت یا پشتیبانی، می‌توانید از ایمیل رسمی شرکت مهندسی مهدا (info@mahdasystem.com) استفاده کنید. هدف ما رضایت کامل شما می‌باشد و امیدواریم همراه با ما باشید.

با سپاس از شکیبایی شما
تیم پشتیبانی