رویدادها

دهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2021)

نمایشگاه inotex 2021

نمایشگاه INOTEX 2021

به طول کلی، نمایشگاه‌های بین‌المللی علمی و فناوری در سراسر جهان، نقش وصل‌کننده و ارتباطی را بین تجار، دانش پژوهان، فناوران، مدیران صنعت و… دارند. هدف از برگزاری این نمایشگاه‌ها فقط بازدید و نمایش محصولات و کالاها نیست و در جریان برگزاری نمایشگاه اطلاعات مختلفی نظیر آخرین آزمایشات و استانداردهای کیفی، آخرین محصولات فناورانه، نکات اقتصادی-مدیریتی و … بین شرکت‌کننده‌ها مورد بحث و تبادل نظر قرار می‌گیرد.

بدین منظور از سال ۱۳۹۰ نمایشگاه بین‌المللی نوآوري و فناوري INOTEX با حضور شرکت‌های بین‌المللی و با اهداف زیر برگزار گردیده است:

  1. سرمایه گذاری: ارتباط سرمایه‌گذاران داخلی و بین‌المللی با شرکت‌ها و استارتاپ‌ها
  2. مشارکت و همکاری: بین شرکت‌های فناور و استارتاپ‌های داخلی و بین‌المللی
  3. گفتگو و شبکه‌سازی: بین فعالان اکوسیستم نوآوری و فناوری

اینوتکس اکنون از مهمترین رویدادهای داخلی در حوزه نـوآوری و فناوری کشور شناخته می‌شود و در طـول دوره‌های اخیر مـورد اقبال و توجه گستره وسـیعی از علاقه مندان و مخاطبان قرار گرفته است.

شرکت مهندسی مهدا از دوره هفتم نمایشگاه اینوتکس شرکت کرده است. در نهمین دوره به دلیل شیوع ویروس کرونا این نمایشگاه به صورت مجازی بر بستر وب برگزار شد و شرکت مهدا نیز در این نمایشگاه آنلاین شرکت نمود.

دهمین دوره نمایشگاه بین المللی INOTEX2021 در پارک علم و فناوری پردیس و در فضایی باز و  با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار گردید. شرکت مهندسی مهدا نیز به رسم سال‌های گذشته در این نمایشگاه حضور داشت.

غرفه مهندسی مهدا در INOTEX 2021

در جریان برگزاری این نمایشگاه علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان مختلف از غرفه این شرکت بازدید نموده و با آخرین دستاورد‌ها و محصولات شرکت مهندسی مهدا آشنا شدند.

رویداد نفت و گاز

در خلال این نمایشگاه، رویدادهای مختلفی برگزار گردید که یکی از آن‌ها به نام «رویداد نفت و گاز» با حضور مدیرعامل شرکت مهندسی مهدا جناب مهندس حسینی برگزار شد.

اختتامیه نمایشگاه

طبق اعلام مجری، طی چهار روز نمایشگاه حدود 20 هزار نفر در پارک فناوری پردیس به عنوان بازدیدکننده حضور داشتند و حدود 35 هزار نفر به صورت مجازی شرکت کردند. بیشترین بازدید از یک غرفه، 1200 نفر و کمترین بازدید 90 نفر بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *