رویدادها

نهمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت (1400 IranLabExpo)

نهمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت

نمایشگاه ایران ساخت 1400

نهمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت، از ۲۳ تا ۲۶ آذرماه ۱۴۰۰ در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد. به رسم هر ساله شرکت مهندسی مهدا با رونمایی از محصولات جدید خود، در این نمایشگاه حضور یافت.

این دوره از نمایشگاه ساخت ایران، در قسمت‌های مختلف نفت و پتروشیمی، برق، الکترونیک و نرم‌افزار، عمران و ساختمان، مکانیک، شیمی و متالوژی، کشاورزی و محیط‌ زیست، فیزیک پایه، تجهیزات عمومی آزمایشگاهی، مواد آزمایشگاهی، مهندسی پزشکی و زیست مواد، تجهیزات تست و آزمون صنعتی، خدمات کالیبراسیون و تجهیزات آموزشی و آزمایشگاهی مدارس برگزار شد.

این نمایشگاه بستری را برای کمک به بومی‌سازی تکنولوژی‌های تجهیزات وارداتی با حمایت از فعالان این حوزه فراهم می‌کند. محصولات موجود در این دوره به 4 دسته سطح اول (حمایت 40 درصدی)، سطح دوم (حمایت 25 درصدی)، سطح سوم(حمایت 10 درصدی) و سطح چهارم (بدون حمایت) تقسیم‌بندی می‌شوند. معاونت علمی و فناوری جهت حمایت از تولیدکنندگان و شرکت‌های داخلی، برای محصولات مشمول حمایت، تا 50 درصد سقف قیمت محصولات فروخته شده به مراکز علمی، پژوهشی، دانشگاهی دولتی را به صورت بلاعوض بر طبق قوانین و آیین نامه پرداخت می‌کند.

صدور پیش فاکتور

فرآیند صدور پیش فاکتور در این دوره طبق رسم هر ساله، از روز برگزاری نمایشگاه آغاز و تا شروع دوره نمایشگاه دوره بعد ادامه خواهد داشت. جهت خرید محصول نیاز است تا شرکت فناور برای مجموعه متقاضی پیش فاکتور صادر کرده و پس از آن سازمان متقاضی باید پرداختی را به کارگزار مالی (صندوق نانو) داشته باشد.

صفحه شرکت مهندسی مهدا در نمایشگاه ایران ساخت ۱۴۰۰

شرکت مهندسی مهدا (مانا هوش دانش آزما) با ۲۷ محصول (شامل محصولات موجود و جدید) در این دوره از نمایشگاه حضور یافت. صفحه این شرکت از این لینک قابل دسترس می‌باشد.

غرفه

شرکت مانا هوش دانش آزما در این دوره با نام تجاری خود یعنی مهندسی مهدا در نمایشگاه غرفه خود را برپا نمود که این غرفه در سالن 31A(میلاد) واقع شده بود. با توجه به سابقه حضور در نمایشگاه، محصولات و جایگاه در بازار، علاقه‌مندان و مراجعین زیادی از این غرفه بازدید کردند.

 

غرفه نمایشگاه ایران ساخت

 

در طول برگزاری دوره ۴ روزه نمایشگاه، علاقه‌مندان و بازدید‌کنندگان زیادی از غرفه شرکت مهندسی مهدا بازدید کردند که در مواردی جلسه مذاکره نیز در خلال نمایشگاه با حضور مدیرعامل این شرکت (مهندس حسینی دستجردی) برگزار شد.

 

IRANLABEXPO1400

محصولات ارائه شده در نمایشگاه:

محصولات شرکت مهندسی مهدا برای این نمایشگاه ایران ساخت ۱۴۰۰ عبارت اند از:

تحلیلگر و دیتالاگر کیفیت توان سه فاز (پاور آنالایزر – Power Analyzer/datalogger)، تحلیلگر توان سه فاز (پاور آنالایزر – Power Analyzer)، دیتالاگر ایزوله سنکرون (8،16،24 کانال)، دیتالاگر سنکرون جنرال (8،16،24 کانال)، دیتالاگر لودسل و استرین گیج سری DR10(4،8 کانال)، دیتالاگر دما 8 کانال ( RTD PT100/PT100)، دیتالاگر دما 8 کانال (ترموکوپل)، دیتالاگر لودسل و استرین گیج (8،16،24 کانال)، دیتالاگر سنکرون – ولتاژ/جریان (16 کانال)، تحلیلگر پاسخ فرکانسی (آنالایزر پاسخ فرکانسی)، دیتالاگر و ترانسمیتر لودسل و استرین گیج بی سیم، دیتالاگر و ترانسمیتر دما و رطوبت بی سیم، ثبت کننده رویداد 16،32 کانال (دیجیتال)، دیتالاگر با ارتباط USB و Modbus (هشت کانال)رکوردر داده آنالوگ و دیجیتال (8 کانال)، راه انداز شیرهای هیدرولیک سروو و تناسبی

 

 

شرکت مانا هوش دانش آزما برخی از محصولات مهم تر خود را در نمایشگاه ایران ساخت 1400 به صورت ویژه دمو و در معرض بازدید علاقه مندان قرار داد. این محصولات عبارت اند از:

دیتالاگر ایزوله سنکرون (MA-GL16_SI)
دیتالاگر جنرال سنکرون (MA-GL16-SN)
پاور آنالایز 3 فاز (MA-PA3-08)
پاور رکوردر قابل حمل (MA-PR3-W)
دیتالاگر و ترانسمیتر دما و رطوبت (MA-TR10-TH-WD)
دیتالاگر لودسل و استرین گیج (MA-SL16-SN)
دیتالاگر دما با سنسور ترموکوپل (MA-DR10-Tx)
دیتالاگر دما با سنسور RTD ت (MA-DR10-RT)

 

 

 

در پایان باید به این نکته اشاره کرد که نمایشگاه حضوری در تاریخ 26 آذر ماه 1400 به اتمام رسید ولی امکان بازدید از محصولات به صورت مجازی، صدور پیش فاکتور و انقعاد قرارداد تا زمان شروع دوره بعدی، از طریق سایت نمایشگاه امکان پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *